Sienna Byron Bay - Passion - recenzja lakieru do paznokci

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

W tym tygodniu #VeganManiMonday recenzuję i udostępniam ostatni lakier z kolekcji Naturally Byron Collection marki Sienna Byron Bay o nazwie Passion.

Letnia kolekcja Sienna Byron Bay obejmowała 5 nietoksycznych i wegańskich kolorów lakierów do paznokci inspirowanych "kolorami pięknego Byron i całą radością, jaką nam przynosi". Od niebieskiego lazuru Kombi po żywą brzoskwinię Joy, te 5 nowych kremów jest inspirowanych chwilą, emocją, wspomnieniem przeżytym w tym wyjątkowym mieście".

Te kolory są idealne, gdy przechodzimy od wiosny do lata. Kolory w tej kolekcji obejmują Kombi, Goddess, Joy, Bohemian i Passion, który jest kolorem, który będę recenzować w tym poście.

"Pasja to energia, poczuj moc płynącą ze skupienia się na tym, co cię ekscytuje"

Oprah Winfrey

Pasja - Sienna Byron Bay

Kolor: Passion jest opisywany jako intensywnie liliowy czerwony kremowy lakier do paznokci.

Cena: 19 USD na siennabyronbay.com.au

Formuła: Okazało się, że jest to bardzo jasny i żywy czerwony lakier do paznokci. Jest niesamowicie kryjący i zapewnia pełne krycie już po nałożeniu jednej warstwy. Bardzo gładka formuła i aplikacja. Nałożyłam dwie warstwy, ale spokojnie wystarczy jedna warstwa i błyszczący top coat.

Test trwałości: Wytrzymał 4-5 dni bez odprysków.

Uwagi: O cholera, to jest taki wspaniały krwistopomarańczowy kolor lakieru do paznokci. Tak, jest intensywny i uwielbiam go! Jest to również niesamowicie gładka formuła, bardzo łatwa do nałożenia z kontrolą i możliwością pokrycia całego paznokcia bez gromadzenia się. Uwielbiam lakiery takie jak ten, które sprawiają, że aplikacja jest szybka i praktycznie nie ma potrzeby czyszczenia skórek.

Wszystkie lakiery do paznokci Sienna Byron Bay są wegańskie, wolne od okrucieństwa, przepuszczalne dla wody i oddychające, nietoksyczne: Bezformaldehydu, bez toluenu, bez DBP, bez syntetycznej kamfory, bez żywicy formaldehydowej, bez ksylenu, bez tosylamidu i bez benzofenonu-1.

Składniki:
Octan etylu, octan butylu, nitroceluloza, alkohol izopropylowy, cytrynian tributylu acetylu, kopolimer kwasu adypinowego/glikolu neopentylowego/ bezwodnika trimelitowego, polimetakrylan etylu, bentonit stearykonowy, izomaślan octanu sacharozy, kopolimer styren/akrylany, etokrylen, krzemionka, alkohol diacetonowy, alkohol N-butylowy, dibenzoesan trimetylopentanodiylu, kwas fosforowy, dimetikon, krzemian trimetylosililowy, politereftalan etylenu, borokrzemian glinowo-wapniowy, mika.

Może zawierać +/-: Ci 15850 Red 7 Lake, Ci 15850 Red 6 Lake, Ci 77499 Black Iron Oxide, Ci 77891 Titanium Dioxide, Ci 15880 Red 34 Lake, Ci 77163 Bismuth Oxychloride, Ci 77491 Iron Oxide, Ci 77510 Ferric Ferrocyanide, Ci 19140 Yellow 5 Lake, Ci 77000 Aluminium Powder, Ci 60725 Violet 2, Ci 47005 Yellow 10, Ci 77007 Ultramarine Blue.

Gdzie kupić? siennabyronbay.com.au, Flora & Fauna lub dla mieszkańców USA i Kanady polecam Petit Vour.

PR czy zakupiony? W pełni ujawniając, Sienna Byron Bay wysłała mi swój lakier do paznokci do wypróbowania. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Aktywuj ją ponownie, aby wyświetlić tę zawartość.

Autor

Norbert Karczewski

Redakcja mocpierzgi.pl