Wolny od okrucieństwa i wegański płyn do demakijażu NIU BODY z olejem kokosowym dla skóry tłustej

Ten post może zawierać linki afiliacyjne, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Jestem fanatyczką olejków oczyszczających, więc kiedy panie z NIU BODY zapytały, czy chcę wypróbować jeden z ich wegańskich produktów do demakijażu na bazie oleju kokosowego, byłam całkowicie na pokładzie!

To, co wyróżnia produkty do demakijażu NIU BODY, to unikalna mieszanka naturalnych, wysokiej jakości i skutecznych składników w każdej butelce, aby zaspokoić potrzeby różnych rodzajów skóry.

O NIU BODY

NIU BODY zostało stworzone przez dwie kanadyjskie przedsiębiorczynie, które poszukiwały naturalnego, ale skutecznego rozwiązania oczyszczającego. To właśnie wtedy odkryły cuda oleju kokosowego i wkrótce potem stworzyły linię produktów do pielęgnacji skóry na bazie oleju kokosowego!

NIU BODY rozszerzyła teraz swoją linię produktów o szereg innych produktów do pielęgnacji skóry, jednocześnie trzymając się swoich podstawowych wartości, jakimi są bycie w 100% wolną od okrucieństwa, wegańską i naturalną firmą.

NIU BODY Olejek kokosowy do demakijażu skóry tłustej

Mam bardzo tłustą skórę, więc naturalnie chciałam wypróbować płyn do demakijażu NIU BODY Coconut Oil Makeup Remover for Oily Skin!

[Twierdzenia:[/highlight] "Życie jest lepsze nago! Pozwól swojej skórze lśnić dzięki naszemu najwyższej jakości, całkowicie naturalnemu produktowi do demakijażu. Stworzony z miłością przy użyciu tylko trzech składników prosto z tropików. Twoja skóra będzie czysta, nawilżona i odmłodzona."

[Składniki:[/highlight] Caprylic/Capric Trigylceride (frakcjonowany olej kokosowy), Cedrus Atlantica (olejek eteryczny z drzewa cedrowego), Melaleuca Alternifolia (olejek eteryczny z drzewa herbacianego).

Moja recenzja

Nie żartowali, kiedy mówili, że to delikatny, ale skuteczny produkt do demakijażu!

Z łatwością usunął cały mój makijaż z eyelinera, podkładu kryjącego, połyskującego cienia do powiek i tego nieznośnego kleju do rzęs. Jest bardzo delikatny zapach olejku z drzewa herbacianego, ale zapach nie utrzymuje się.

Byłam pod ogromnym wrażeniem, że świetnie poradził sobie również z usunięciem mojego wodoodpornego tuszu do rzęs bez nadmiernego szarpania lub pocierania!

Instrukcja mówi, aby spłukać skórę po użyciu płynu do demakijażu i chociaż nie pozostawia tłustej ani tłustej pozostałości, lubię używać wilgotnego ręcznika do twarzy, aby upewnić się, że mam ładną czystą bazę przed nałożeniem serum i kremu nawilżającego.

Po użyciu płynu do demakijażu NIU BODYmoja skóra jest miękka, oczyszczona i odświeżona.

Wady:

Jedyną wadą jest ilość wacików, które zużywam podczas używania tego produktu. Usunięcie makijażu z całej twarzy zajmuje mi 3-4 płatki kosmetyczne, co jest dość nadmierne w porównaniu do stosowania zwykłego olejku oczyszczającego z ręcznikiem do twarzy.

Ale poza tym zdecydowanie polecam płyn do demakijażu z olejem kokosowym NIU BODY jako skuteczną, całkowicie naturalną i wegańską alternatywę! =)

Czy próbowałaś już używać oleju kokosowego do demakijażu?


Zastrzeżenie: Otrzymałam próbki prasowe w zamian za szczerą recenzję. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji ani nie otrzymałam żadnej innej rekompensaty. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje.

Autor

Karol Michalski

Redakcja mocpierzgi.pl