15 najładniejszych zestawów upominkowych pędzli do makijażu bez okrucieństwa

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Ponieważ święta są tuż za rogiem, dzielę się 15 najładniejszymi zestawami prezentowymi pędzli do makijażu, które byłyby przemyślanym prezentem w tym sezonie świątecznym!

Uwielbiam prezentować zestawy pędzli do makijażu, ponieważ 1) są to zestawy o dużej wartości! i 2) Pędzle do makijażu są bardzo wszechstronne w użyciu, dzięki czemu nie musisz się martwić o różne rodzaje skóry!

Większość z nas prawdopodobnie ma już swoje ulubione pędzle do makijażu, których używamy codziennie i na które przysięgamy, ale nigdy nie powiemy "nie" pięknemu zestawowi pędzli do makijażu, zwłaszcza jeśli są całkowicie wolne od okrucieństwa i w 100% wegańskie, gdzie żadne zwierzęta nigdy nie zostały skrzywdzone ani zabite, aby je zrobić!

Dlatego zebrałam jedne z najładniejszych dostępnych zestawów, od inspirowanych syreną pędzli księżniczki Jasmine po ruchomy brokat w uchwytach (TAK!), Te zestawy mogą być po prostu zbyt piękne, aby je rozdać i możesz chcieć je zatrzymać dla siebie!

Zestaw Real Techniques Bold Metals Collection Deluxe Illumination Set
"Zestaw RealTechniques Bold Metals Collection Deluxe Illumination Set zapewnia wszystko, co niezbędne do uzyskania zniewalającego blasku!". Zestaw zawiera 6 syntetycznych, w 100% wolnych od okrucieństwa pędzli do makijażu z kolekcji Bold Metals marki Real Techniques oraz cudowną diamentową gąbkę. Dostępny wyłącznie w Ulta za 79,99 USD.


Spectrum Colle ctions12 Piece Siren Brush & Roll
"Spectrum Collections Siren Brush Set And Roll, abyś mógł zetrzeć haterz bb. Ten 12-częściowy zestaw pędzli zawiera 5 dużych pędzli i 7 małych pędzli w metalicznym opakowaniu na wszystkie potrzeby związane z makijażem". Dostępny w Dolls Kill za 110 USD.


LuxieBeauty Wonder Woman Face Brush Set
"Luxie Beauty przedstawia nasz zestaw pędzli do twarzy Wonder Woman. W ramach oficjalnej współpracy z Warner Brothers, zestaw pędzli do twarzy Wonder Woman został zaprojektowany z myślą o wzmocnieniu pozycji wszystkich kobiet i sióstr - amazońskich lub nie - aby pokazać swoje piękno w świecie mężczyzn". Zestaw zawiera 5 wolnych od okrucieństwa i wegańskich pędzli do makijażu twarzy oraz kompaktowe lusterko. Dostępny online w cenie 120 USD.


ZOEVA Opulence Vegan Brush Set
"Ekskluzywny wybór 10 wegańskich pędzli do makijażu przechowywanych w eleganckiej, stylowej kopertówce. Zestaw pędzli Opulence Vegan Brush Set zapewnia nieskazitelną aplikację za każdym razem i zawiera wszystko, co niezbędne do opanowania makijażu oczu, twarzy i ust. Wykonany z czystego włosia syntetycznego, każdy pędzel z puszystym włosiem stylowo nakłada i płynnie miesza produkt". Dostępny w Beauty Bay w cenie 105 USD.


Too Faced Pro-Essential Teddy Bear Hair Brush Set
"Wolna od okrucieństwa, 5-częściowa kolekcja pędzli do twarzy i oczu, która obejmuje pędzel do pudru, pędzel do cieni, pędzel do blendowania, pędzel do konturowania i pędzel do konturówki. Wykonane z Teddy Bear Hair, ekskluzywnego, super miękkiego i luksusowego włókna, które chwyta i miesza pigmenty, zapewniając profesjonalnie wyglądającą aplikację". Dostępny w Sephora za 79 dolarów.


9-częściowy zestaw pędzliBH Cosmetics Rose Quartz
"9-częściowy zestaw pędzli do makijażu od bh cosmetics zapewnia nieskazitelną aplikację makijażu. Marmurkowe różowe rączki z miękkim syntetycznym włosiem są tak wszechstronne i oferują profesjonalną aplikację makijażu twarzy i oczu. Zapewnia idealny kontur, rozświetlenie i oczy. Bez okrucieństwa". Dostępne w Urban Outfitters za 17 dolarów.


Zestaw RealTechniques Illuminate + Accentuate
"Rozświetl i wyrzeźb swoje rysy za pomocą zestawu Real Techniques Illuminate +Accentuate!". Zestaw zawiera 5 pędzli do makijażu i 2 gąbki do makijażu. Dostępny w Ulta za 30 USD.


Luxie Beauty Rose Gold Face Brush Set
"Czym jest arcydzieło bez nieskazitelnego płótna? Ponieważ Luxie wie, że Twoja baza jest tak samo ważna jak każdy inny aspekt Twojego wyglądu, stworzyli ten niezbędny zestaw pędzli, aby zaspokoić wszystkie potrzeby cery. Każdy pędzel wykonany jest z wysokiej jakości wegańskiego włosia i został zaprojektowany tak, aby zapewnić każdej miłośniczce makijażu pędzle niezbędne do uzyskania nieskazitelnej cery". Dostępny w Revolve za 75 dolarów.


Spectrum Cosmetics Mermaid Dreams The Glam Clam
"Część kolekcji Atlantis, ten niesamowity zestaw zawiera 10 naszych najlepiej sprzedających się pędzli w ekskluzywnym nowym kolorze, które w połączeniu są idealnymi narzędziami do tworzenia nieskazitelnego makijażu. Jeśli chcesz tworzyć arcydzieła makijażu, są to narzędzia, których potrzebujesz, aby zacząć". Dostępny online w cenie 75 USD.


Luxie Beauty Princess Jasmine 6 Piece Brush Set
"Przedstawiamy pierwszą oficjalną współpracę Luxie Beauty z Disneyem, zestaw pędzli Princess Jasmine. Poczuj ognistą pasję do przygody i buntu z całym stylem i wdziękiem rodziny królewskiej". Zestaw zawiera 6 pędzli do makijażu. Dostępny online w cenie 120 USD.


BH Cosmetics Metallic Pink 14-częściowy zestaw pędzli
"Nieskazitelny wygląd bez względu na to, do czego dążysz, dzięki temu niezbędnemu 14-częściowemu zestawowi pędzli do makijażu od bh cosmetics. Kompleksowy zestaw wszechstronnych, profesjonalnych pędzli, które są tak miękkie i delikatne dla skóry, z pięknymi metalicznymi różowymi akcentami i jedwabiście gładkim syntetycznym włosiem, które można stosować z płynami, kremami i pudrami. W zestawie z pasującym etui ułatwiającym przechowywanie i podróżowanie. Bez okrucieństwa". Dostępny w Urban Outfitters za 25 dolarów.


Zestaw pędzliLime Crime Aquarium Liquid Glitter Brush Set
"Zestaw pędzli Lime CrimeAquarium Liquid Glitter Brush Set glitter N' glow, babe! Ten błyszczący zestaw 7 pędzli ma ruchomy płynny brokat w uchwytach, dwukolorowe włosie i jest dostarczany w błyszczącym etui". Dostępny w Dolls Kill za $58.


BH Cosmetics Metal Rose 11-częściowy zestaw pędzli z kosmetyczką
"11-częściowa kolekcja pędzli. Do twarzy, oczu i ust, Metal Rose 11-częściowy zestaw pędzli z kosmetyczką tworzy kompletny, pełny makijaż. Dzięki stylowym uchwytom w kolorze różowego złota i miękkiemu, syntetycznemu włosiu, płynnie nakładaj kremy, płyny i pudry przed przechowywaniem i podróżowaniem z markową torbą z zamkiem błyskawicznym". Dostępny w Beauty Bay za 27 USD.


Zestaw pędzli100% Pure Luxe
"Wegańskie. Bez okrucieństwa. Eko-luksusowe, przyjazne dla środowiska pędzle. Zrównoważone, syntetyczne kolekcje pędzli wykonane wyłącznie z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu: pędzle kabuki, ekologiczne pędzle do pudru, profesjonalny asortyment ekologicznych pędzli do cieni do powiek. Wszystkie pędzle są wolne od okrucieństwa i wykonane z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu". Zestaw zawiera 10 pędzli do makijażu. Dostępny w sprzedaży online w cenie 125 USD.

Autor

Natalia Wójcik

Redakcja mocpierzgi.pl