6 Wegańskie i bezodpadowe filtry przeciwsłoneczne do twarzy i ciała w 2022 r.

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów dla Ciebie mogę otrzymać niewielką prowizję.

Szukasz wegańskiego i bezodpadowego kremu do opalania, który ochroni Cię przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, a jednocześnie będzie bardziej przyjazny dla środowiska i naszych oceanów? W tym poście przedstawiam 6 świetnych opcji kremów przeciwsłonecznych, które są dostępne w opakowaniach wolnych od plastiku, są wolne od okrucieństwa i w 100% wegańskie!

Wszystkie pięć wymienionych opcji pochodzi od marek, które, jak potwierdziliśmy, są wolne od okrucieństwa i nie testują na zwierzętach. Wszystkie produkty z filtrem przeciwsłonecznym są wegańskie i nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (w tym wosku pszczelego, który jest często spotykany w innych zrównoważonych filtrach przeciwsłonecznych).

Niezależnie od tego, czy wolisz krem czy sztyft, czy też potrzebujesz kremu z filtrem, oto nasze najlepsze propozycje!

Meow Meow Tweet

Meow Meow Tweet's Everyday Sunscreen ($22) to mineralny balsam o szerokim spektrum SPF 25, wykonany z roślinnych, wegańskich składników i zawierający nie-nanotlenek cynku. Zapach jest delikatnie kwiatowy, a konsystencja to gęsty balsam. Krem dostępny jest w dwóch wersjach: w aluminiowej butelce z plastikową pompką wielokrotnego użytku lub bez niej.

SunButter

SunButter's SPF 50 Sunscreen (30$) jest wykonany z certyfikowanych, zrównoważonych składników i tlenku cynku blokującego mineralne promieniowanie UVA i UVB o szerokim spektrum. W swojej ofercie mają również filtry przeciwsłoneczne w odcieniu SPF 50, które są świetną opcją, aby zrównoważyć efekt białego nalotu, często występujący w mineralnych filtrach przeciwsłonecznych. Ponadto, filtry przeciwsłoneczne SunButter zero-waste są certyfikowane jako wegańskie i dostarczane w plastikowych puszkach, które nie zawierają plastiku, są bezpieczne dla żywności, wykonane z materiałów nadających się do ponownego użycia i recyklingu oraz wolne od BPA.

Sol de Ibiza

Sol de Ibiza ma kilka wegańskich, bezodpadowych kremów do opalania (24-26 euro) w plastikowej puszce, a także krem w sztyfcie (18 euro) w papierowej i kartonowej tubce. Wszystkie kremy do opalania Sol de Ibiza są produkowane z organicznych i wegańskich składników. Zawierają tlenek cynku, a jednocześnie są wodoodporne i bezzapachowe.

We Love the Planet

We Love the Planet oferuje wegańskie kremy przeciwsłoneczne w sztyfcie SPF 20 i SPF 30 (17 €) w bezodpadowych i bez plastiku opakowaniach w tubie z papieru z recyklingu, wykonanych z papieru mieszanego z certyfikatem FSC. We Love Sunscreen zawiera tlenek cynku i dwutlenek tytanu oraz inne nawilżające i naturalne składniki, takie jak olej rzepakowy i olej kokosowy.

Soul & Soap - Balsam przeciwsłoneczny

Balsam przeciwsłoneczny Soul & Soap (13 zł) to krem z filtrem SPF 30 na bazie tlenku cynku, który zawiera w pełni wegańskie składniki nawilżające, takie jak masło shea, masło kakaowe i olej z pestek winogron. Jest również wygodnie zapakowany w kompaktową i łatwą do przenoszenia puszkę, która nie zawiera plastiku.

ATTITUDE - Mineralny krem przeciwsłoneczny w sztyfcie bez plastiku

Attitude ($19.99) właśnie wypuściło na rynek mineralne, wegańskie sztyfty przeciwsłoneczne bez plastiku z filtrem SPF 30! Znajdują się one w innowacyjnej biodegradowalnej kartonowej tubce i twierdzą, że mineralny i hipoalergiczny filtr przeciwsłoneczny wykorzystuje naturalne składniki, takie jak nie-nanotlenek cynku, aby zapewnić ochronę o szerokim spektrum.


To jedne z moich najlepszych propozycji wegańskich i ekologicznych kremów przeciwsłonecznych, które są pakowane bez odpadów i tworzyw sztucznych. Chciałabym zobaczyć więcej kremów do opalania z możliwością wielokrotnego napełniania, ponieważ wiem, że kiedy już znajdę krem, który sprawdza się na mojej skórze, mam tendencję do ciągłego kupowania go ponownie.

Podziel się w komentarzach poniżej, czy wypróbowałaś już któryś z tych wegańskich kremów przeciwsłonecznych i jak podoba Ci się ich formuła i stosowanie!

Autor

Karol Michalski

Redakcja mocpierzgi.pl